Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland pomaga w zbiórce pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki

Gracze też mogą pomóc.

Techland pomaga w zbiórce pieniędzy na leczenie córki byłego pracownika, prosząc jednocześnie o wsparcie graczy w kampanii społecznościowej.

Cel jest dość ambitny i wynosi 1,2 mln złotych, ale część sumy udało już się pozyskać. Pozostała kwota 800 tysięcy, potrzebna na wyleczenie złośliwego raka oka, który został zdiagnozowany u Matyldy gdy miała 3 miesiące.

„Lekarze z kliniki Memorial Sloan-Kettering International Center w Nowym Jorku dają 98 procent szans na wyleczenie” - czytamy w opisie akcji w serwisie SięPomaga.

„Gdy nasz były pracownik zwrócił się do nas z prośbą o pomoc dla córki, nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie. Wy, gracze, pomogliście nam uczynić nasze gry świetnymi. Teraz możecie sprawić, aby stał się cud” - apeluje Techland w liście do graczy.

„Wystarczy, że każdy z Was przekaże choćby najmniejszą kwotę, a jesteśmy w stanie zebrać potrzebną sumę w mgnieniu oka. To jak pstryknięcie palcami.”

Nudzisz się? Zobacz także:

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze