Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Teaser kolejnego Call of Duty prezentuje świat rodem z Deus Ex

Bunt Ludzkości.

Activision opublikowało teaser nowej odsłony Call of Duty, prezentując fabularne tło opowieści, jaką zobaczymy w Black Ops 3.

Poprzednie części Black Ops koncentrowały się w większym stopniu na wydarzeniach z przeszłości, ale już kolejna gra odwróci ten trend, stawiając raczej na przyszłość.

Już podczas pierwszych zapowiedzi ujawniono, że fabuła rozegra się w „mrocznej przyszłości”. Historia w kampanii opowie o nowym rodzaju żołnierzy, w świecie, w którym zaawansowany rozwój robotyki „zaciera granicę między człowieczeństwem i technologią”.

Teraz wydawca przedstawił nowy materiał wideo, złożony z fragmentów fikcyjnych i autentycznych programów telewizyjnych i reklam. Widzimy gwałtowny rozwój technologii i cybernetycznych modyfikacji, a także ludzkość buntującą się przeciwko takiemu postępowi.

Na pełną zapowiedź Call of Duty: Black Ops 3 i więcej szczegółów na temat rozgrywki musimy poczekać do poniedziałku, 27 kwietnia.

Cover image for YouTube videoOfficial Call of Duty®: Black Ops III "Ember" Tease

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Black Ops III

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze