Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szczegóły Bully 2 wyciekły do sieci? Leaker rozmawiał podobno z twórcą

Wiele niewiadomych.

Youtuber opublikował wczoraj film, w którym twierdzi, że przed rokiem przeprowadził wywiad z domniemanym kierownikiem projektu Bully 2. Nie ma dowodów na poparcie rzekomego przecieku, dlatego warto potraktować doniesienia z przymrużeniem oka.

Na kanale SWEGTA specjalizującym się w grach Rockstar Games opublikowano wczoraj 13-minutowy materiał, w którym autor przybliża szczegóły domniemanego prototypu Bully 2. Informacje mają pochodzić od osoby podającej się za kierownika projektu, która w 2013 roku miała pracować nad grą. Youtuber twierdzi, że przeprowadził wywiad ze wspomnianą osobą na początku ubiegłego roku.

Jest wiele niewiadomych, więc doniesień nie należy traktować zbyt poważnie. Z filmu wynika, że w Bully 2 kierowalibyśmy starszym o jakieś pół roku Jimmym, który byłby nieco wyższy niż w części pierwszej, ale poza tym bardzo podobny. Akcja grywalnego fragmentu miała dziać w wakacje po pierwszym roku w Bullworth Academy. W prototypie miało być grywalnych 16 misji związanych z ratowaniem dzieci z obozu letniego.

Bully 2 miało być „czystym sandboxem” pełnym minigier takich jak wyścigi gokartów czy koszenie trawników na czas. Świat gry miał tętnić życiem i obfitować w bujną roślinność. Produkt miał być skierowany do nastolatków i celować w niższą kategorię wiekową, niż GTA, dlatego w prototypie można było znaleźć wyłącznie nieśmiercionośne bronie.

Rzekomy deweloper twierdzi też, że w wersji gry z 2013 roku obecne były mechaniki frakcji, a psy i postacie niezależne pamiętały Jimmy'ego i jego czyny. Część opracowanych rozwiązań miała trafić później do Red Dead Redemption 2. Domniemany twórca nie wie jednak, czy Bully 2 jest nadal rozwijane i jaki jest obecny stan produkcji.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze