Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Szalony” trailer Mortal Kombat 1 ujawnia kolejne postacie

W nieco innej formie, niż widzieliśmy dotychczas.

W trakcie imprezy Gamescom Opening Night, studio NetherRealm zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącego Mortal Kombat 1. Reżyser gry Ed Boon stwierdził, że jest to „najbardziej szalony zwiastun”, jaki pokazano do tej pory. Materiał pokazuje powrót kilku kultowych postaci z poprzednich odsłon.

Pierwszym z wojowników jest potężny Shao Khan, czyli wielokrotnie powracający główny boss starszych odsłon cyklu. W zrebootowanej wersji historii poznajemy go jako generała Shao z armii Zaświatów i czempiona tego wymiaru w nadchodzącym turnieju Mortal Kombat. Ta wersja postaci wydaje się jednak młodsza, zachowując jednocześnie typową dla siebie arogancję. Co ciekawe, po raz pierwszy od lat widzimy go bez charakterystycznego hełmu z czaszką.

Kolejną wojowniczką jest Sindel, która w tej linii czasowej pełni rolę cesarzowej Zaświatów. W walce korzysta ona zarówno z potężnej magii, jak i swoich włosów, które stają się pod jej kontrolą potężną bronią. Do walki można ona przyzwać pomocnika w postaci centaura Motaro. Tę postać również dobrze kojarzą weterani cyklu

Oprócz tego, w trailerze widzimy także jedno z „Fatality” Sindel - polegające na wyrwaniu przeciwnikowi rąk za pomocą włosów, a następnie usunięciu nieszczęśnikowi głowy razem z kręgosłupem - oraz ujawnione wcześniej postacie Johny’ego Cage’a, Mileenę i Kitanę, Liu Kanga, Raidena i najwyraźniej Shujinko, czyli protagonistę trybu Konquest w Mortal Kombat Deception/Unchained.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 1 zadebiutuje 19 września tego roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Osoby zamawiające grę w przedsprzedaży otrzymają dostęp do postaci Shang Tsunga, pakiet dodatkowych wojowników w postaci komiksowych superbohaterów i wczesny dostęp do gry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze