Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świetny indyk z 2022 roku dostanie drugi dodatek

Premiera w kwietniu.

Studio poncle potwierdziło termin premiery drugiego DLC do obficie nagradzanego Vampire Survivors. Dodatek o nazwie Tides of the Foscari ukaże się 13 kwietnia 2023 roku.

Rozszerzenie wzbogaci rozgrywkę o nową lokację inspirowaną zachodnioeuropejskimi lasami. Wraz z nowym terenem otrzymamy także unikalnych bohaterów, nowe bronie i utwory muzyczne, a także 21 kolejnych osiągnięć do zdobycia. Od premiery ostatniego dodatku - Legacy of the Moonspell - minęły już 4 miesiące.

Wielki Las jest domem dla wszystkich magicznych stworzeń, magów, pół-ludzi, duchów, demonów, aniołów i każdego rodzaju istot, których nie chcesz spotkać na swojej drodze. Bariera pomiędzy światami jest tutaj bardzo cienka, ale są tacy, którzy chętnie zapuszczą się w głąb lasu w poszukiwaniu tego, co leży w jego centrum - Akademii Foscari” - czytamy w oficjalnej zapowiedzi.

Tides of the Foscari zadebiutuje w cenie 1,99 dolara, a więc około 9 złotych. Oryginalną grę znajdziemy na ten moment wyłącznie na urządzeniach mobilnych, komputerach osobistych i konsolach Xbox. W grze wcielamy się w jednego z unikalnych bohaterów i staramy się przetrwać w walce z niekończącą się falą przeciwników. Po każdej śmierci zaczynamy od zera, a z czasem odblokowujemy kolejne postacie i przedmioty.

Zapowiedź pojawiła się w całkiem dogodnym dla studia poncle terminie. Vampire Survivors zdobyło wczoraj prestiżową nagrodę BAFTA w kategorii najlepszej gry 2022 roku. Ciężko nie uznać jej jednak za zasłużoną. Tytuł zebrał na Steamie ponad 180 tysięcy recenzji, z których 98% procent określono jako pozytywne. To spore osiągnięcie, jak na projekt stworzony przez jednego gracza.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze