Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świat Harry'ego Pottera w Minecrafcie - imponujące RPG jest już gotowe

Kompletny mod dostępny do pobrania.

Grupa Minecraftowych zapaleńców o nazwie Floo Network opublikowała finalną wersję moda Witchcraft and Wizardry. To RPG w świecie Harry'ego Pottera, przenoszące szkołę magii i okolice do produkcji o budowaniu z klocków.

Dzieło to nie tylko zestaw map, a pełnoprawna gra - z misjami, postaciami niezależnymi czy wyzwaniami. Nie brakuje walki, eksploracji, a nawet rozwiązywania środowiskowych zagadek logicznych.

Wcielając się w czarodzieja możemy oczywiście rzucać różne czary i zaklęcia - część z nich służy również za ataki. Zwiastun ujawnia, że zmierzymy się chociażby z Dementorami.

Nie zabrakło nawet Quidditcha, ulubionej dyscypliny sportowej w Hogwarcie. Gramy oczywiście na pieczołowicie odwzorowanym stadionie.

Mod jest dostępny do pobrania za darmo. Wymagany jest Minecraft w wersji Java 1.13.2. Witchcraft and Wizardry nie jest więc kompatybilne z edycjami Bedrock i PlayStation.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze