Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Survival od Blizzarda powstaje już od pięciu lat

Tytuł jest grywalny.

W sieci pojawił się szereg szczegółów na temat gry survival, jaką ujawnił niedawno słynny Blizzard, zaskakując wielu fanów nietypowym dla studia gatunkiem.

Choć wieści o tytule pojawiły się dopiero w ubiegłym tygodniu, profil obecnego szefa projektu w serwisie LinkedIn wskazuje, że prace trwają już od 2017 roku. Craig Amai pochwalił się we wpisie na Twitterze, że wszystko zaczęło się od małego pliku na pulpicie komputera.

Jeśli mowa o samym Amaiu, ten całą karierę spędził właśnie w Blizzardzie, zajmując się w przeszłości wyłącznie World of Warcraft, jako jeden z projektantów.

Grafika koncepcyjna sugeruje świat łączący fantasy i czasy współczesne

Na Twitterze ponownie wypowiedział się także szef studia, Mike Ybarra. Ten ujawnił, że projekt jest już grywalny.

Grałem już przez wiele godzin i jestem niebywale podekscytowany wizją zespołu i całkiem nowym światem, w jaki razem zanurzą się gracze” - napisał.

Niedawne ujawnienie produkcji służyło rekrutacji pracowników i obecnie wiemy bardzo niewiele na temat gry. Nie podano nawet tytułu, choć jeden z deweloperów potwierdził, że będzie to produkcja FPP.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze