Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Toy Soldiers: War Chest ukaże się 11 sierpnia

Z Ezio Auditore w DLC.

Toy Soldiers: War Chest - trzecia odsłona serii łączącej akcję z gatunkiem tower defence - ukaże się 11 sierpnia na PC i Xbox One oraz dzień później na PlayStation 4.

Nie może zabraknąć tego pana

Podstawowe wydanie zawierać będzie cztery fikcyjne armie zabawek, ale dodatkowo zakupić można jeszcze cztery frakcje jednostek: indywidualnie lub w ramach edycji specjalnych Hall of Fame i Legendary Heroes' Pack.

Licencjonowane siły obejmują G.I. Joe, Cobrę, Ezio Auditore da Firenze z Assassin's Creed czy He-Mana z serii „Władcy Wszechświata”.

Twórcy z Signal Studios ponownie łączą w Toy Soldiers: War Chest elementy gier akcji i strategii typu tower defence. Zadaniem graczy jest ochrona terytorium przed atakami wroga, poprzez odpowiednie ustawienie wieżyczek obronnych.

Możemy też przejąć bezpośrednią kontrolę nad dowolną jednostką - rozgrywka przypomina wtedy zręcznościową strzelankę.

Wydawcą jest Ubisoft. War Chest to pierwsza odsłona cyklu, która nie powstała na wyłączność dla konsoli Microsoftu.

Poniżej Cobra i Ezio w akcji:

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze