Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Strategia Constructor z 1997 doczeka się nowej wersji

Rywalizacja na budowie.

Studio System 3 ogłosiło, że w przyszłym roku wyda odświeżoną wersją swojej ekonomicznej strategii Constructor, wydanej pierwotnie w 1997 roku.

Mapa miasta

Hit z końca lat 90. sprzedał się w nakładzie przekraczającym pięć milionów egzemplarzy, a teraz deweloperzy tego klasyka powracają, by przygotować odsłonę HD.

Ponownie wcielimy się w rolę właściciela początkującej firmy deweloperskiej, starając się zbudować efektywnie działające miasto.

Zabawa polega jednak nie tylko na konstruowaniu nowych lokacji, ale także na skutecznym przeszkadzaniu konkurencji, korzystając z miejscowych rzezimieszków - Undesirables.

Poszczególne „klasy” jednostek sterroryzują osiedla, zasiedlą puste budynki należące innych firm lub też ukradną gaz z linii przesyłowych. Jeśli mamy problemy z mafią, wystarczy wysłać przerażającego klauna, by „porozmawiał” z gangsterami. Tylko co na to Batman?

Constructor HD ukaże się 29 stycznia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Śliczny domek - do czasu

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze