Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Steelrising - podróż: jak wrócić do lokacji, dzielnicy

Jak przenieść się do innej części miasta.

W Steelrising odwiedzimy 8 różnych lokacji, które znajdują się na przedmieściach i w samym Paryżu. Z poniższych informacji dowiesz się, co zrobić, aby przenieść się do innej części miasta. Jest to ważne, gdyż kolejne misje główne i kolejne etapy zadań pobocznych dzieją się w różnych dzielnicach stolicy Francji.


Na tej stronie:


Bezkonny powóz, przemieszczanie się pomiędzy dzielnicami

Do podróżowania pomiędzy lokacjami służy bezkonny powóz. Dostęp do tego obiektu otrzymujemy w trakcie wędrówki po drugiej lokacji, czyli Les Invalides, po tym jak odwiedzisz górną część warsztatu Vaucansona.

Wystarczy podejść do niego i skorzystać z opcji Podróż, by otworzyć mapę. Na mapie wybieramy dzielnicę, do której chcemy się przenieść. Na mapie także zobaczymy, jakie postacie, misje główne i zadania poboczne są dostępne w danym obszarze.


Jak znaleźć bezkonny powóz

Kiedy przebywasz w jakieś dzielnicy i chcesz przenieść się do innej części miasta, musisz dotrzeć najpierw do bezkonnego powozu. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • po prostu wróć pieszo do bezkonnego powozu. Jeśli zamierzasz wrócić do bezkonnego powozu pieszo, sprawdź, gdzie się znajduje. Użyj kompasu, dzięki któremu na ekranie gry pojawi się złota ikona powozu (1);
  • możesz skorzystać ze specjalnego przedmiotu (Żeton do powozu), który automatycznie przenosi cię w pobliże bezkonnego powozu. Ten żeton można kupić w sklepie, a także czasami odnajdujemy go w trakcie wykonywania zadań pobocznych.

Następnie: Steelrising - klasa postaci: jaką wybrać

Spis treści: Steelrising - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Steelrising - gdzie iść, co robić, aktualny cel

Read this next