Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Starfield - jak odwiedzić rodziców

Gdzie mieszkają mama i tata.

Podczas tworzenia postaci w Starfield istnieje możliwość wybrania cechy, która pozwoli spotkać w grze rodziców naszej postaci. Gdzie można ich znaleźć? Tego dowiecie się na tej stronie.


Na tej stronie:


Wstępne wymagania

Na wstępie zaznaczamy, że rodziców odwiedzimy tylko, jeśli podczas tworzenia postaci wybraliśmy cechę Sprawy z dzieciństwa. Pozwala ona odwiedzać rodziców, ale za to każdego tygodnia będziemy automatycznie wysyłać 2% swoich kredytów do rodzinnego domu. Może się też zdarzyć, że rodzice wpadną do nas z wizytą i przyniosą drobny upominek, a także niewykluczone, że spotkamy ich podczas podróży, ponieważ zdarza im się wybierać na wycieczki turystyczne.


Jak spotkać rodziców

Na bardzo wczesnym etapie wątku głównego trafimy do siedziby Konstelacji w Nowej Atlantydzie. Po spotkaniu z Sarą i po wyjściu z budynku (podczas misji Stare śmieci) uaktywni się zadanie z kategorii Drobne o nazwie Odwiedź swoich rodziców w wieży Pioneer.

Wieżę Pioneer znajdziemy w dzielnicy mieszkalnej w Nowej Atlantydzie, a więc wystarczy udać się w to miejsce (pieszo lub kolejką wąskotorową). Po dotarciu do dzielnicy mieszkalnej (i po ekranie wczytywania) od razu odwróć się w prawo, a zobaczysz wieżę Pioneer. To charakterystyczny biało-pomarańczowy budynek po prawej.

Wejdź do budynku i skorzystaj z windy na wprost. Gdy znajdziesz się na górze, wyjdź na korytarz i skorzystaj z pierwszych drzwi po prawej. To mieszkanie rodziców naszej postaci.

To wszystko. Warto zauważyć, że wygląd Mamy i Taty generowany jest w oparciu o cechy fizyczne postaci, którą stworzyliśmy na początku gry.

Spis treści: Starfield - Poradnik, Solucja

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze