Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: Oggdo, Sanktuarium, Eno Cordova

Rozdział 1 - docieramy do tajemniczego hologramu.

W poprzedniej części pobytu na Bogano w Star Wars Jedi: Fallen Order skorzystałeś z linki, żeby zjechać na dół. Pokonuj teraz kolejne przeszkody, kierując się w stronę Sanktuarium. Gdybyś miał problem ze znalezieniem drogi, to korzystaj z holomapy i kieruj się w stronę żółtych punktów, oznaczających nieodkryte jeszcze przejścia.

W pewnej chwili natkniesz się na dużego rywala - wielką ropuchę Oggdo. Unikaj jej ciosów, a gdy zaczyna świecić na czerwono (1) wykonuj uniki przed atakiem. Podczas walki możesz użyć mocy spowolnienia na języku rywala, a potem go odciąć, co ułatwi walkę.

Po walce ruszaj dalej. Wejdź na górę po pnączach i skorzystaj z punktu medytacji. Możesz rozejrzeć się po lokacji lub ruszać dalej, aż do miejsca na ścianie (2), z którym wejdź w interakcję.

Rozpocznie się wspomnienie z młodości Cala. W jego trakcie poznasz technikę biegania po ścianach (3). Pokonaj w ten sposób tor przeszkód.

Po powrocie do rzeczywistości przebiegnij po ścianie (4), a potem po kolejnej i skieruj się do przejścia (5). Opuść lokację i wróć na powierzchnię.

Zlokalizuj ścianę (6), po której przebiegnij w lewo i ruszaj dalej. Użyj windy, po czym korzystaj z kolejnych lin, aby zbliżać się do Sanktuarium.

W pewnej chwili dotrzesz do przepaści z blisko ustawionymi przy sobie ścianami. Wskocz na jedną (7), przebiegnij po niej, po czym przeskocz na kolejną (8) i kontynuuj w ten sposób, aż dotrzesz na ląd.

W ten sposób dotrzesz do podnóża Sanktuarium (9). Wbiegnij na górę, skorzystaj z punktu medytacyjnego i przyłóż rękę do tabliczki z lewej.

Po scence wejdź do środka i przeskanuj punkt na ziemi (10). Pojawi się hologram Eno Cordovy. Po zakończeniu scenki opuść Sanktuarium.

Powrót na statek

Kolejnym celem będzie wrócenie na Modliszkę. Po wyjściu z wnętrza budowli zjedź na dół. Natkniesz się na kolejną ropuchę Oggdo. Możesz z nią walczyć lub po prostu ominąć.

Rusz przed siebie, a przy kościach dużego zwierzęcia skieruj się w lewo. Kontynuuj, aż dotrzesz do ścian, po których dostań się w pobliże drzwi (11). Rozpocznie się scenka na temat Dathomiry. Po otworzeniu drzwi odblokujesz skrót, dzięki któremu będziesz mógł szybciej poruszać się po planecie.

Teraz wystarczy przebiec po ścianie (12) i wdrapać się na górę po pnączach (13). Możesz nieco rozejrzeć się po planecie w poszukiwaniu sekretów (możesz do tego punktu wrócić w późniejszej części gry) lub kierować się już w stronę statku.

Po dotarciu do statku (14) podejdź do platformy, na której stoi Ceste i wejdź do środka. W ten sposób zakończysz swoją pierwszą misję.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Zeffo: platformy, Oko cyklonu, droga do grobowca

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Bogano: droid BD-1, leczenie, eksploracja

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze