Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Square Enix naprawia kanciaste winogrona w Final Fantasy 14, a gracze chcą ich powrotu

Na przykład jako przedmioty kosmetyczne.

Najnowsza aktualizacja do Final Fantasy 14: Endwalker naprawia zabawny błąd, powodujący wyświetlanie niskiej jakości modeli winogron w obszarze Labyrinthos. Kanciaste owoce były obiektem żartów graczy, ale teraz społeczność chce, by powróciły.

Według opisu łatki 6.01, dokładność modeli owoców została zmniejszona, by graniczyć użycie pamięci systemowej w lokacji. Teraz wyglądają identycznie, jak winogrona w innych obszarach.

Po lewej oryginalne modele winogron, po prawej naprawione. Źródło: PCGamer

Zmiana wywołała dyskusję w dziale Reddita, poświęconemu Final Fantasy 14. Gracze polubili zabawne owoce, ponieważ przypominały im gry z konsoli Nintendo 64.

„Czy mogliby zostawić chociaż jedno kwadratowe winogrono na pamiątkę?” - pyta ZGThrone.

„Chciałabym jedno jako dekorację mieszkania” - odpowiada Nayiru.

Z kolei użytkownik Diagonet zwraca uwagę, że w grze jest już sterowany przez SI towarzysz w formie toczącego się za graczem arbuza, więc może winogrona powrócą w podobnej formie.

Oprócz naprawy winogron, łatka 6.01 wprowadza również istotne zmiany, takie jak nowe poziomy trudności dla misji solo i dodatkowe rajdy, a także usuwa problem z zanikaniem dźwięku w grze.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły