Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sprzedano już 250 tys. egzemplarzy bijatyki Absolver na PC i PS4

Jest też kolejna łatka.

Nietypowa, sieciowa bijatyka Absolver od studia Sloclap i firmy wydawniczej Devolver Digital rozeszła się już w nakładzie 250 tysięcy egzemplarzy na PC i PS4.

To spory sukces dla tytułu, który ukazał się zaledwie kilka tygodni temu, 29 sierpnia.

Maski i ich pochodzenie

Już kilka godzin po debiucie dyrektor do spraw finansowych w Devolver Digital - Fork Parker - zapewnił na Twitterze, że to największa premiera w historii firmy.

Wydano także kolejną aktualizację gry, oznaczoną numerem 1.06. Łatka wprowadza między innymi sześć masek dla postaci, inspirowanych innymi tytułami wydawcy, a także ulepszenia do rozgrywki sieciowej.

Przedmioty kosmetyczne nawiązują tematycznie do Enter the Gungeon, Mother Russia Bleeds, The Talos Principle czy polskich tytułów z portfolio Devolver: Shadow Warrior 2 i nadchodzącego Ruiner.

Jak zapewniają twórcy, „aktualizacja wniesie poprawki do stabilności połączenia, serwerów i przekazywania danych w konkretnych regionach, problemów z plikami zapisu, a także zajmie się innymi kwestiami zgłaszanymi przez społeczność graczy”.

Gra akcji stawia walkę wręcz w roli głównej. Nie brakuje jednak broni białej i specjalnych mocy. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, zza pleców postaci i nieco w stylu For Honor. Celem jest pokonanie innych graczy i udowodnienie, że jesteśmy godni, by dołączyć do elitarnej grupy Absolvers.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze