Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bijatyka Absolver największą premierą w historii Devolver Digital

Sukces sieciowej produkcji.

Dyrektor do spraw finansowych w firmie Devolver Digital nie miał w środę łatwego poranka. Minęły 24 godziny od debiutu Absolver na Steamie, ale narzędzia do raportowania sprzedaży na platformie Valve nie działały, a lista bestsellerów przestała się aktualizować.

„To moja osobista wizja piekła” - napisał Fork Parker na Twitterze.

Styl pijanego mistrza?

Kilka godzin później, po wielokrotnym wciśnięciu klawisza F5, wiadomości były już dużo lepsze.

„Aktualizacja: Absolver to największa premiera gry Devolver Digital w historii” - zapewnił Parker.

Nie wiemy dokładnie, co oznacza takie stwierdzenie - liczbę egzemplarzy czy sumę przychodów? Lista 10. najlepiej sprzedających się gier na Steamie w ubiegłym tygodniu (według przychodów) umiejscowiła sieciową bijatykę na czwartym miejscu.

Serwis SteamSpy wskazuje tymczasem na około 100 tysięcy posiadaczy. To imponujący rezultat, lecz w przypadku tak nowego tytułu te nieoficjalne dane warto traktować ostrożnie.

Absolver ukazało się 29 sierpnia także na PS4.

Gra akcji stawia walkę wręcz w roli głównej. Nie brakuje jednak broni białej i specjalnych mocy. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, zza pleców postaci i nieco w stylu For Honor. Celem jest pokonanie innych graczy i udowodnienie, że jesteśmy godni, by dołączyć do elitarnej grupy Absolvers.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze