Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun na premierę nietypowej bijatyki Absolver

Czas kung-fu.

Przedstawiciele Devolver Digital opublikowali dziś zwiastun gry Absolver. Materiał przypomina o jutrzejszej premierze nietypowej bijatyki, która trafi na PC i PlayStation 4.

Absolver to gra akcji stawiająca w roli głównej walkę wręcz. Nie zabraknie jednak broni białej i specjalnych mocy. Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, zza pleców postaci i nieco w stylu For Honor. Celem jest pokonanie innych graczy i udowodnienie, że jesteśmy godni, by dołączyć do elitarnej grupy Absolvers.

W dowolnym momencie przełączymy się pomiędzy czterema stylami, które dodatkowo modyfikujemy za pomocą wybieranych łańcuchów combosów, nieco na wzór Remember Me.

Podczas eksploracji i zwiedzania świata - także w kooperacyjnym przeszukiwaniu podziemi - znajdujemy nie tylko elementy wyposażenia i dodatki kosmetyczne, ale także kolejne ciosy.

Podstawą są specjalne kryształy. Przenoszone na pasie, przejmują energię kinetyczną blokowanych uderzeń. Po pełnym naładowaniu pozwalają korzystać ze specjalnych mocy czy „przyzywać” broń białą.

Komentarze