Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sieciowa bijatyka Absolver debiutuje 29 sierpnia na PC i PS4

Jest też nowy trailer.

Firma wydawnicza Devolver Digital i studio Sloclap ogłosili, że nietypowa, sieciowa bijatyka Absolver zadebiutuje 29 sierpnia na PC i PS4.

Jednocześnie opublikowano nowy zwiastun produkcji, oferujący cztery minuty ujęć przeróżnych potyczek i ogólne informacje na temat rozgrywki.

Honorowy pojedynek

Akcję obserwujemy w perspektywie TPP, zza pleców postaci i nieco w stylu For Honor, gdzie także nie brakuje pojedynków „jeden na jednego”. Celem jest pokonanie innych graczy i udowodnienie, że jesteśmy godni, by dołączyć do elitarnej grupy Absolvers.

W dowolnym momencie przełączamy się pomiędzy czterema stylami, które dodatkowo modyfikujemy za pomocą wybieranych łańcuchów combosów, nieco na wzór Remember Me.

Podczas eksploracji i zwiedzania otwartego świata znajdujemy nie tylko elementy wyposażenia i dodatki kosmetyczne, ale także ciosy - w ramach specjalnej talii „kart”.

Kolejne talenty i umiejętności poznajemy jednak także podczas sparingów, jeśli zastosuje je na nas przeciwnik. Jest też parowanie, uniki, podziemia do przejścia w kooperacji czy inne tryby, poza rywalizacją - jak własna drużyna śmiałków do starć „trzech na trzech”.

Produkcja bazuje na silniku Unreal Engine 4, oferując nie tylko zmagania „gracz kontra gracz”, ale także potyczki ze sztuczną inteligencją.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze