Skip to main content

Spider-Man Remastered w pierwszej osobie. Tak wygląda mod dla graczy o mocnych żołądkach

Nowy Jork z perspektywy człowieka-pająka.

Internauta o pseudonimie Jedijosh920 pracuje nad modyfikacją do gry Spider-Man Remastered, dzięki której widowiskowego bujania się po mieście doświadczymy z perspektywy pierwszej osoby.

Choć mod wciąż znajduje się w produkcji, to już teraz robi dobre wrażenie. Pierwszoosobowy lot ponad ulicami Nowego Yorku prezentuje się wyjątkowo płynnie, choć akrobacje bohatera wyglądają na nieco groźne dla żołądków graczy.

Bardziej skomplikowane manewry pozostawią pozbawionego pajęczych zmysłów gracza w stanie dezorientacji, jednak postęp projektu w porównaniu do jego poprzedniej prezentacji pozwala wierzyć, że praca kamery zostanie jeszcze dopracowana.

W materiale nie ukazano scen walki, istnieje jednak szansa, że twórca ma w planach przerobienie i tego elementu gry. Możliwe również, że modyfikacja pozwoli na przełączanie się pomiędzy perspektywami, zależnie od sytuacji.

Jedijosh920 nie zdradził potencjalnej daty premiery swojego projektu. O postępach prac informuje regularnie na swoim kanale YouTube, a więcej równie ciekawych modyfikacji do Spider-Man Remastered znajdziemy w jego katalogu na stronie NexusMods.

Zobacz także