Skip to main content

Spider-Man jako żaba Kermit. Mod z muppetem hitem sieci

Żaba-pająk na ostro.

Pomysłowość autorów modów nie zna granic. Posiadacze pecetowej wersji Spider-Man Remastered mogą pobrać modyfikację, która sprawia, ze zamiast człowieka pająka pokierujemy znaną z Muppetów żabą.

Ostatnie dzieło niejakiego Tangoteda podmienia zaawansowany kombinezon Spider-Mana na model Kermita. Pacynkowy płaz może teraz huśtać się na pajęczynach między wieżowcami, zwalczać zło i opłakiwać wuja Bena.

„Stało się” zauważa 0C23 w serwisie Nexus. „NAJLEPSZY MOD 10/10” dodaje HelenaEyeliner. „Byłoby super, gdyby ktoś nagrał wszystkie kwestie Petera/Spider-Mana głosem Kermita i dołączył do tego moda, lol” - komentuje technosensei85, który ma pomysł na aktualizację. „Jak mogę to odinstalować?” - pyta mauro2005am. Z kolei autor modyfikacji, TangoTeds, zwrócił się z prośbą do społeczności - Nie pozwólcie mi robić więcej modów.

Właśnie dlatego potrzebujemy więcej konsolowych exclusive’ów na PC. Modyfikacja nazywa się Kermit The Frog i jest dostępna do pobrania na portalu Nexus. Do instalacji wymagane jest Spider-Man PC Modding Tool.

Zobacz także