Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man na PS4 wzbogaci się o dodatek związany z Fantastyczną Czwórką

Nowy kostium?

Podczas transmisji internetowej poświęconej Fantastycznej Czwórce przedstawiciele Marvela ogłosili, że wydana na PS4 gra Spider-Man otrzyma DLC związane ze słynną rodziną superbohaterów.

Nie ujawniono jednak daty premiery przygotowywanego dodatku ani żadnych konkretnych szczegółów. Wiceprezes firmy - Ryan Penagos - podkreślił jedynie, że rozszerzenie będzie „fantastyczne”.

Fani spekulują, że gra wzbogaci się o nowy kostium. Wśród typów jest należący do Fantastycznej Czwórki kombinezon, który w komiksach Peter Parker założył po odłączeniu od symbiota. W kostiumie brakuje maski, więc aby nie zdradzić tożsamości, twarz ukrył pod papierową torbą (dzięki, IGN).

Strój z papierową torbą trafi do gry?

Zobacz też: Spider-Man (PS4) - Poradnik, Solucja

Inną możliwością jest tak zwany Future Foundation, czyli czarnobiały pancerz, z którego pajęczy heros korzystał, kiedy przez pewien okres był członkiem grupy dowodzonej przez Reeda Richardsa.

W międzyczasie przedstawiciele koncernu Sony ujawnili nowe dane na temat sprzedaży gry Spider-Man. Do 25 listopada produkcja sprzedała się w liczbie 9 milionów egzemplarzy, dzięki czemu była najpopularniejszym tytułem na wyłączność PS4 w okresie świątecznym.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze