Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - Czas działać

Walka na moście.

Opisywaną misję główną w Spider-Man Miles Morales odblokujesz po ukończeniu zadania Kłopoty w harlemskim metrze, jaką wykonasz dla wujka Milesa, Aarona Davisa.

Misja rozpocznie się spokojnie od spaceru po nowojorskiej ulicy wraz Ganke'im. Idź za kolegą. Możesz podejść do interaktywnych obiektów lub porozmawiać z ludźmi, których mijasz. Gdy podejdziesz do platformy na końcu ulicy, rozpocznie się wiec wyborczy Rio Morales, który zostanie przerwany przez atak Undergroundu.

Po chwili Miles, w kostiumie Spider-mana, pojawi się na ulicy. Rozpraw się z bandytami. Zwróć uwagę, że wrogowie przebywają również na pobliskich dachach. Skup się przede wszystkim na przeciwnikach, którzy celują do ciebie z broni palnej.

Kiedy się z nimi rozprawisz, pędź do kolejnego celu misji, czyli miejsca wybuchu, który nastąpił na moście. Spotkasz tam nieprzyjaciół z przeciwległych obozów, czyli Undergroundu i Roxxon.

Po obejrzeniu dość długiego filmu, przejmiesz ponownie kontrolę nad Spider-Manem. Pokonaj członków Undergroundu. Kiedy ci się to uda, rozpocznie się kolejna animacja, po której wyląduj na moście, by uratować cywili przed ogniem, wyrywając zawór z cysterny (1) .

Następnie ponownie wyląduj na moście, tym razem zatrzymując autobus (2). Kilkukrotnie wciśnij R1 we wskazanym miejscu, a potem naciśnij przyciski, które pojawią się na ekranie.

W kolejnej scenie połącz przeciwległe krańce mostu pajęczą siecią, by uratować bezbronnych ludzi. W ten sposób doprowadzisz zadanie do końca

Następnie: Spider-Man Miles Morales - Ktoś nie wyłączył świateł…

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - Kłopoty w harlemskim metrze

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze