Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - Dwa w jednym

Misja główna: szukamy dowodów na winę Marina Li.

W poprzedniej misji, Nagrodę otrzymuje…, byliśmy świadkiem zamachu terrorystycznego na ratusz. Wskutek wybuchów bomb ucierpiało i zginęło wielu cywilów, a z wydarzeniami bezpośrednio jest związany Martin Li. Nie mamy jednak na to twardych dowodów, dlatego musimy je znaleźć.

Kieruj się więc w stronę żółtego znacznika misji. Znajdziesz się na placu z przeciwnikami w postaci Demonów. Rozpraw się z wrogami w dowolny sposób. Gdy już oczyścisz teren, podejdź do wskazanej znacznikiem bramki. Okaże się, że jest otwierana elektrycznie. Musimy więc przywrócić zasilanie.

W tym celu naciśnij R3, aby użyć pajęczego zmysłu i zlokalizować wszystkie skrzynki zasilania (1). Otwórz skrzynkę za pomocą L1+R1, po czym wystrzel w jej kierunku elektro sieć. Powtórz tę czynność ze wszystkimi czterema skrzynkami, dzięki czemu otworzysz żółtą bramkę.

Dotrzesz do pomieszczenia, w którym pod sufitem znajdziesz metalową kratkę. Otwórz ją i wskocz w powstały w ten sposób otwór. Podążaj w kierunku żółtego znacznika przez kolejną kratkę wentylacyjną, aż dotrzesz do innego pomieszczenia. Tam zbadaj wszystkie żarzące się na żółto (2) przedmioty. Jeśli masz problem z ich lokalizacją, użyj pajęczego zmysłu, wciskając R3.

Po zbadaniu wszystkich przedmiotów wydostań się przez kratkę na zewnątrz. Zmierzaj do żółtego znacznika misji, do dzielnicy Greenwich. Twój cel to siedziba Consolidatet Shipping. Po dotarciu na miejsce gra nauczy cię stosowania pułapek. Możesz je wykorzystać na grupie nie przyjaciół i starać się działać po cichu, jednak prędzej czy później zostaniesz zauważony. W pierwszej kolejności radzimy okrążyć cały teren i rozpocząć od likwidacji snajperów (3).

Po zlikwidowaniu pozostałych wrogów wejdź przez wskazane drzwi i przeszukaj biuro. Ponownie skorzystaj z pajęczego zmysłu za pomocą R3 i wykonaj interakcję na wszystkich przedmiotach podświetlonych na żółto. Gdy zapoznasz się z mapą na ścianie (4), odblokujesz nowy rodzaj aktywności pobocznej - są to magazyny Demonów.

Wraz z zaliczaniem ich będziesz zdobywał żetony baz. Więcej o żetonach i zasobach przeczytasz tutaj - Spider-Man - zasoby: żetony badwcze, kultowych miejsc, baz, przestępstw, wyzwań i plecaków.

Po wyjściu na zewnątrz zostaniesz zaskoczony przez Demona z biczem. A dokładniej dwoma biczami. To nowy i dość wymagający rodzaj przeciwnika. Walcząc z nim pozostawaj cały czas w ruchu i trzymaj dystans. Używaj także przedmiotów do rzucania, a po ogłuszeniu doskakuj i wykonuj serię ciosów. Unikaj przy tym walki w powietrzu.Po chwili na teren misji wbiegnie kolejna grupa nieprzyjaciół. Pokonaj ich dowolnymi metodami - w pewnym momencie na dole pojawi się także nieznana dotąd jednostka specjalna. Finalnie okaże się prywatną firmą ochroniarską wynajmowaną przez Yuri. Po zakończeniu przerywnika filmowego, misja dobiegnie końca.

Komentarze