Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony prezentuje półprzezroczyste PS4 z okazji 500 milionów sprzedanych konsol

Limitowana edycja.

Sony sprzedało 500 milionów konsol PlayStation. Z tej okazji koncern zaprezentował nowy model PS4, z półprzezroczystą, niebieską obudową. Sprzęt trafi tylko do 50 tys. szczęśliwców na całym świecie.

Wersja „500 Million Limited Edition” to PS4 Pro z dyskiem 2 TB. Sprzedaż rusza 24 sierpnia. Sprzęt wyceniono na 499 dol, a więc około 1840 zł, jednak nie podano ceny w Europie.

Widoczne w materiałach promocyjnych kontroler i słuchawki dokupimy też osobno - odpowiednio za 65 i 100 dol.

Półprzezroczysta obudowa pozwoli przyjrzeć się wnętrzu konsoli. Z przodu umieszczono też pamiątkową miedzianą płytkę z numerem seryjnym egzemplarza. W zestawie nabywcy otrzymają też kamerę PlayStation i specjalny stojak na PS4 Pro.

Sony poinformowało, że od 1994 roku, kiedy sprzedano pierwsze PlayStation, do rąk graczy trafiło już 525,3 miliona egzemplarzy konsol produkcji japońskiej firmy. 81,2 miliona to zasługa PS4.

Tagi

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze