Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sons of the Forest - rewolwer i łuk bloczkowy

Jak zdobyć opcjonalne bronie w grze.

Tak rewolwer jak i łuk bloczkowy są lepszymi zamiennikami broni początkowych w Sons of the Forest. By jednak skompletować cały dostępne wyposażenie w grze wskazujemy, gdzie je odnaleźć. Przeczytasz także, jakie mają cechy oraz czy występują dedykowane dla nich dodatki. Najpierd jedna musisz zdobyć łopatę. .


Na tej stronie:


Rewolwer

Aby zdobyć rewolwer, udaj się do oznaczonego bunkra. W bocznym pomieszczeniu znajdziesz broń leżącą koło ubranego w pomarańczowy kombinezon, martwego pracownika.

Rewolwer jest bronią zadającą potężne obrażenia. Przyda się szczególnie, gdy masz zamiar wyposażyć Virginię w pistolet i strzelbę, aby nie pozostać bez broni palnej. Niestety, żadne dodatki nie pasują do rewolweru. Wykorzystuje, podobnie jak pistolet, amunicję 9mm.


Łuk bloczkowy

Udaj się na południowy zachód, w miejsce oznaczone zielonym okręgiem. W tym miejscu znajduje się obóz kanibali - bądź więc gotów na walkę. Później zlokalizuj przyrządy geodezyjne i miejsce do kopania. Odkop wejście do bunkra.

Łuk łatwo przegapić eksplorując bunkier, bowiem znajduje się za pomieszczeniem mieszkalnym z łóżkiem, w łazience, oparty o wannę.

Nowoczesny łuk bloczkowy, cechuje się jedynie wyższą celnością i siłą ataku. Nie możesz zamontować w nim dodatków. Na szczęście możesz z niego wystrzeliwać wszystkie rodzaje strzał, nawet kamienne.

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - kusza: gdzie znaleźć, jak zdobyć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Sons of the Forest

PC

Related topics
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze