Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Skull & Bones może być kolejną grą, która ominie stare konsole

Sugeruje agencja z Brazylii.

Wygląda na to, że powstające od kilku lat Skull & Bones - produkcja sieciowa z motywami pirackimi - może nie pojawić się na konsolach poprzedniej generacji. Tak sugeruje odpowiednik PEGI z Brazylii.

Jak pisze serwis Twisted Voxel, projekt Ubisoftu oceniła niedawno brazylijska agencja, która zajmuje się przyznawaniem kategorii wiekowych grom. Pod uwagę wzięto jednak tylko wersje na PC, PS5, Xbox Series X/S i Stadia.

Zabrakło wydań zmierzających na PS4 i Xbox One. To może oznaczać, że Skull & Bones dołączy do produkcji pokroju Gotham Knights i Star Wars Jedi: Ocalały, które nie pojawią się na konsolach poprzedniej generacji. Sama pozycja ukaże się do końca marca 2023 roku.

Informacji z Brazylii nie należy traktować jako oficjalnych, choć istnieje możliwość, że gra nie trafi na PS4 i Xbox One. Niewykluczone, że wkrótce poznamy więcej szczegółów - jakiś czas temu Ubisoft sugerował, że niedługo pokaże tytuł w akcji.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Skull and Bones

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze