Skip to main content

Czy Skull and Bones w 2. sezonie to już gra AAAA? Darmowy tydzień pozwoli to sprawdzić

Za darmo na wszystkich platformach.

Ubisoft zaprasza graczy do sprawdzenia atrakcji 2. sezonu Skull and Bones, organizując darmowy tydzień z grą na wszystkich platformach. Grać będzie można bez ograniczeń w zawartości, więc to dobra okazja dla tych, których odstraszyły mieszane recenzje na premierę.

W przypadku graczy z Europy, darmowy tydzień wystartuje 30 maja (godzina 19:00 na PC, 20:00 na PS5 oraz Xbox Series X/S) i zakończy się 6 czerwca. Mowa więc o okresie od najbliższego czwartku, do przyszłego. Na komputerach zagramy zarówno poprzez Ubisoft Connect, jak i Epic Games Store.

Ubisoft zapewnia, że gracze dostaną do dyspozycji całą zawartość gry. „Darmowa wersja Skull and Bones oferuje dostęp do całej produkcji, dzięki czemu możecie cieszyć się pełnią wrażeń podczas darmowego tygodnia” - napisano w zapowiedzi.

Z miłych udogodnień wymienić można również opcję grania w kooperacji ze znajomymi oraz przeniesienie zdobytych postępów i przedmiotów do pełnej wersji gry, jeśli ostatecznie zdecydujemy się na zakup.

Zobacz na YouTube

Darmowy tydzień jest oczywiście mile widzianą próbą zachęcenia graczy do 2. sezonu, który wystartuje już 28 maja. Tytuł wzbogaci się m.in. o nowego bossa, ulepszenia statków, skarby do zdobycia oraz garść usprawnień w rozgrywce. Szczegóły opisano na stronie poświęconej sezonowym atrakcjom.

Ubisoft do tej pory nie pochwalił się oficjalnymi wynikami popularności Skull and Bones, co może być pewną sugestią, że piracka gra-usługa nie bije rekordów. Firma zapewniła jednak, że jest bardzo zadowolona z odbioru 1. sezonu i zamierza dalej wsłuchiwać się w głosy społeczności.

Zobacz także