Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sklep Origin ujawnia trzy edycje Mass Effect: Andromeda na PC

I bonusy do preorderów.

Electronic Arts rozpoczęło sprzedaż cyfrowych wersji Mass Effect: Andromeda w sklepie Origin, ujawniając trzy planowane wydania na PC - oraz bonusy do zamówień przedpremierowych.

Najtańsza jest Edycja Standardowa za 199 zł, zawierająca - poza kopią gry - także Pancerz Badacza Głębokiej Przestrzeni, skórkę na pojazd Nomad oraz Pakiet Doładowań Wieloosobowych, zapewniający 5 doładowań zwiększających zdobywane w tym trybie doświadczenie o 50 procent.

Czekamy na nowy gameplay - na początku grudnia

Następna w kolejce jest Edycja Deluxe, zawierająca wszystkie wymienione wyżej elementy oraz Strój powszedni Pioniera. „Pozwoli wyglądać jak najlepiej zarówno podczas relaksu na pokładzie Burzy jak i podczas pobytu w przyjaznym porcie kosmicznym” - czytamy w opisie.

Wygląda więc na to, że nazwę statku Tempest z angielskiej wersji językowej zamieniono właśnie na Burzę.

Edycja Deluxe za 299 zł to także Pancerz Poszukiwacza, Elitarny Zestaw Broni Pioniera, cyfrowa ścieżka dźwiękowa, Wieloosobowy Pakiet Startowy Deluxe z dodatkowym wyposażeniem do trybu wieloosobowego oraz zwierzątko - pyjak. Tę małpkę znajdziemy na pokładzie Burzy.

Listę zamyka Super Deluxe Edition, za 319 zł. Dwadzieścia złotych więcej w porównaniu z wydaniem Deluxe gwarantuje wszystkie wymienione wyżej elementy oraz Pakiety Doładowań Wieloosobowych Super Deluxe, czyli zestaw zwiększający postępy przez 20 tygodni.

Jednocześnie ujawniono, że - zgodnie ze zwyczajem EA - kupowana gra wspierać będzie wyłącznie polską wersję językową. Mass Effect: Andromeda nie otrzyma rodzimego dubbingu, ale oznacza to, że nie włączymy też angielskich napisów i będziemy musieli przyzwyczaić się do „Burzy”.

Jeśli o samym Originie mowa, to sklep/aplikacja wzbogacił się właśnie o kilka dodatkowych opcji, takich jaki listy życzeń i wysyłanie prezentów do kolegów z listy znajomych. To drugie tylko w ramach jednego kraju, co wiąże się zapewne z wspomnianymi wersjami językowymi.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze