Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sierra wyda kooperacyjną grę logiczną Shiftlings na PC i konsole

Dla dwóch osób.

Sierra ogłosiła, że wyda grę logiczną Shiftlings, zmierzającą na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Wii U.

Gracze kontrolują dwójkę sprzątaczy, którzy są atrakcją w galaktycznym programie reality show. Zadaniem jest ukończenie 50 poziomów, podzielonych na pięć obszarów. Możliwa jest zabawa w samotności lub w kooperacji - w sieci i lokalnie.

Zagadki bazują głównie na fizyce. Dwójka bohaterów przez cały czas połączona jest kablem, a w dowolnej chwili możemy „napompować” jednego ze śmiałków, co pomoże przy przechodzeniu etapów.

Akcję obserwujemy z boku, ale mapy przygotowano w trzech wymiarach. Fabuła toczy się w kosmosie, a twórcy ze studia Rocket Pocket Games zadbali o kolorową oprawę graficzną i humorystyczną atmosferę.

Nazwa Sierra została ostatnio „wskrzeszona” przez Activision, właśnie jako firma wydająca mniejsze gry niezależne i swoje produkcje z przeszłości. Shiftlings ukaże się późną wiosną tego roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze