Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial Wikingowie powraca - Vikings: Valhalla z nowym zwiastunem

Krwawa walka nordyckich wojowników.

Netflix udostępnił nowy zwiastun Vikings: Valhalla - nadchodzącego serialu, który jest kontynuacją popularnych „Wikingów”.

Nagranie pokazuje między innymi kolejny „krwawy sukces” nordyckich wojowników - zniszczenie Mostu Londyńskiego, co jest elementem przygotowań do następnego podboju na Anglię. Wideo obiecuje, że nie zabraknie wielu brutalnych starć.

Vikings: Valhalla rozgrywa się w świecie znanym z „Wikingów” stacji History, ale 100 lat po przygodach rodziny Ragnara Lothbroka. Produkcja opowie o losach trzech postaci - legendarnego podróżnika Leifa Erikssona, jego siostry Freydis i księcia Haralda Sigurdssona.

Serial opowie także o rosnących napięciach między Anglią, a nordyckimi wojownikami, co ostatecznie przekształci się w krwawy konflikt, w tym także na tle religijnym - pomiędzy chrześcijanami a poganami.

W obsadzie są Sam Corlett jako Leif (znany z Chilling Adventures of Sabrina), Frida Gustavsson („Wiedźmin”) i Leo Suter jako książę Harald („Czarownica”).

Vikings: Valhalla zadebiutuje 25 lutego na platformie Netflix.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze