Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Serial Harry i Meghan - kolejne odcinki, ile jest odcinków

Nie trzeba będzie długo czekać.

Serial dokumentalny „Harry i Meghan”, przedstawiający historię relacji księcia i księżnej Sussexu, to jedna z najgorętszych premier platformy Netflix w tym roku. Opublikowano już pierwsze trzy epizody. Na tej stronie dowiesz się, kiedy ukażą się kolejne.


Na tej stronie:


Kiedy będą kolejne odcinki

Kolejne trzy epizody dokumentu „Harry i Meghan” zostaną opublikowane 15 grudnia, prawdopodobnie o godzinie 9:00. Para chce opowiedzieć własną wersję wydarzeń, z powodu których wycofali się z pełnienia oficjalnych obowiązków, wynikających z królewskiego pochodzenia. W produkcji pojawiają się także wcześniej nieujawnione wypowiedzi ich przyjaciół i krewnych, którzy byli wsparciem dla nich w trudnych czasach.


Ile jest w sumie odcinków

Dokument składa się w sumie z sześciu odcinków, każdy trwa około jednej godziny. Pierwsze epizody przedstawiają dzieciństwo Harry’ego oraz pokazują czas dorastania młodego księcia w świetle reflektorów. Poznajemy także bliżej historię Meghan, jej rodziny oraz jakie miała zawodowe aspiracje, zanim spotkała swojego aktualnego męża.

Czy dokument „Harry i Meghan” ujawni nowe fakty z życia księcia i księżnej?

Kolejne odcinki więcej opowiedzą o czasach współczesnych, kulisach życia w rodzinie królewskiej i o relacjach Harry’ego i Meghan z mediami, które mają duży wgląd w ich życie prywatne.

Zobacz także:

O autorze
Komentarze