Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Seria Spyro doczeka się podobno kolejnej odsłony. Powrót smoka

Od twórców remake’ów.

Pierwszym projektem studia Toys for Bob po odzyskaniu niezależności i opuszczeniu szeregów Activision jest podobno Spyro 4, kolejna odsłona zasłużonej serii platformówek.

Takie wieści - na razie nieoficjalne - przekazał youtuber Canadian Guy Eh. Ten słynie właśnie z zainteresowania licencjami Crash Bandicoot oraz Spyro the Dragon, a niedawno czujnie nadstawiał ucha na imprezie PAX East, co pozwoliło uzyskać pewność.

- Powstaje Spyro 4. To oświadczenie. Żadne tam teoretyzowanie, założenia, teorie spiskowe, czy nawet mało subtelna wskazówka - zapewnił w jednym z najnowszych materiałów wideo.

Zobacz na YouTube

- Stan na marzec 2024 roku jest taki, że Spyro 4 jest w produkcji - powtórzył później w filmie. Prace są podobno na bardzo mało zaawansowanym etapie, rozpoczęte dopiero w styczniu obecnego roku.

Zaraz po odzyskaniu niezależności przez Toys for Bob w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia, że studio „pozostanie w rodzinie” i zajmie się projektem dla Microsoftu. Nie jest obecnie jasne, czy mowa właśnie o Spyro 4, ale wydaje się, że takie założenie będzie raczej bezpieczne.

Deweloperzy doskonale znają materiał źródłowy, ponieważ przed oddelegowaniem do kolejnych odsłon Call of Duty zajmowali się między innymi właśnie produkcją udanych remake’ów Spyro Reignited Trilogy, wydanych w 2018 roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Spyro Reignited Trilogy

PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze