Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Scum - zapowiedziano nowy survival od twórców Serious Sam

Premiera w przyszłym roku.

Chorwackie studio Croteam - znane najlepiej z serii Serious Sam - próbuje swoich sił w popularnym gatunku sieciowych produkcji survival, za sprawą gry Scum.

Premiera w przyszłym roku - początkowo w programie Early Access na Steamie.

Brutalna produkcja postawi na potyczki skazańców, walczących na wyspie Bagne de Cayenne o przetrwanie ku uciesze widzów programu TEC1.

Scum ma oferować otwarty świat, a także „bezprecedensowe” możliwości zmiany wyglądu postaci. Nie zabraknie też rozbudowanego systemu umiejętności, obejmującego nie tylko sztukę pozyskiwania pożywienia w dziczy, ale także walkę czy nawet hackowanie.

Jeśli nasza postać - lub grupa - będzie radzić sobie wyjątkowo dobrze, może liczyć na prezenty od sponsorów, na wzór pomysłu z książek „Igrzyska śmierci”. Śmierć oznacza utratę ekwipunku, ale nie zgromadzonej wiedzy i talentów.

Całość powstaje na silniku Unreal Engine 4 i zmierza tylko na PC.

Wydawcą jest Devolver Digital (Hotline Miami, Broforce), a podczas prac chorwackie Croteam wspomagane jest przez Gamepires (Gas Guzzlers Extreme) z Zagrzebia.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze