Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sceny walk w nowym trailerze bijatyki Tekken 7

Starcia różnych bohaterów.

Na wczorajszej gali rozdania nagród Golden Joystick Awards firma Bandai Namco zaprezentowała nowy zwiastun bijatyki Tekken 7.

W opublikowanym materiale znalazło się kilka fragmentów rozgrywki. Pokazano parę krótkich ujęć pochodzących z walk toczonych między różnymi bohaterami.

Nie zabrakło też scen z przerywników filmowych, które będą wyświetlane podczas kampanii fabularnej. Twórcy obiecują, że najnowsza odsłona słynnej serii położy nacisk właśnie na opowieść, co zresztą sugeruje tytuł udostępnionego trailera.

W produkcji pojawi się szereg postaci znanych z poprzednich części cyklu. Do dyspozycji graczy oddani zostaną między innymi Heihachi Mishima, Jin Kazama, Akuma oraz Miguel.

Nie zabraknie też zupełnie nowych wojowników. Pokierujemy na przykład tajemniczą Master Raven, pochodzącą z Filipin specjalistką od kickboxingu Josie Rizal oraz roztańczoną Lucky Chloe.

Dokładna data premiery Tekken 7 nie jest znana, ale produkcja powinna zadebiutować na początku przyszłego roku na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że gra jest już dostępna w Japonii, ale tylko na automatach.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze