Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rycerze Mroźnego Tronu nowym rozszerzeniem karcianki Hearthstone

Nowe karty i misje.

Firma Blizzard zapowiedziała dziś kolejne rozszerzenie karcianki Hearthstone. Dodatek Rycerze Mroźnego Tronu zadebiutuje w sierpniu - dokładna data nie jest jeszcze znana.

Motywem przewodnik nowego DLC jest mroźny region Northrend i Król Lisz. Twórcy wprowadzają element alternatywnej historii, zadając pytanie: co by się stało, gdyby wszyscy bohaterowie gry zamienili się w Rycerzy Śmierci?

Rozszerzenie wprowadzi więc między innymi nowe karty legendarne z alternatywnymi wersjami postaci z podstawowej gry. Bohaterowie w formie Rycerzy Śmierci otrzymają oczywiście inne zdolności.

Pierwszy przykład to Rexxar, Łowca Śmierci. Jego talent to okrzyk bojowy, który zadaje 2 punkty obrażeń wszystkim jednostkom przeciwnika, a zagranie tej karty gwarantuje graczowi 5 punktów pancerza.

Dodatek wprowadzi także szereg misji w Cytadeli Lodowej Korony. Co ważne, wyzwania te mają być darmowe. Wszystkich nowych kart będzie ponad setka - o ile Blizzard nie zerwie z tradycją.

Pakiety kart Rycerzy Mroźnego Tronu można już kupić w przedsprzedaży.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze