Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rozwój transportu publicznego w nowym dodatku do Cities: Skylines

Promy, sterowce i kolejki linowe.

Paradox Interactive ogłosiło, że jeszcze w tym roku wyda Mass Transit, czwarte większe rozszerzenie do strategii ekonomicznej Cities: Skylines.

Dodatek koncentruje się na transporcie publicznym, wprowadzając szereg nowych opcji przewozu pasażerów w ramach budowanego miasta: na lądzie, wodzie i w powietrzu.

Sterowce nad miastem

Mowa między innymi o pojazdach. W grze pojawią się promy, sterowce, kolejki linowe oraz kolej jednoszynowa. Do tego huby transportowe, pozwalające pasażerom zamienić jedną linię na inną.

Deweloperzy przygotowują też szereg scenariuszów z wyzwaniami dla graczy lubiących właśnie atrakcje związane z infrastrukturą, zmniejszaniem korków i optymalizowaniem ruchu.

Do tego nowe rodzaje dróg, mosty i kanały, zapewniające kolejne opcje transportu i przemieszczania pasażerów. Wszystko to oczywiście tworzy także nowe źródła dochodów dla naszej metropolii.

Już tradycyjnie, płatne rozszerzenie zadebiutuje razem z darmową aktualizacją. Łatka wprowadzi między innymi pomysły z modów: większy budżet na transport, pierwszeństwo dla służb ratunkowych na ulicach czy możliwość zmienienia nazw dróg.

Nie podano dokładnej daty premiery Mass Transit. Deweloperzy ze studia Colossal Order dodają za to, że dodatek zmierza na PC - na drugi kwartał obecnego roku zaplanowano wersję Xbox One.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze