Skip to main content

Rozmowa z ojczymem w gameplayu z Life is Strange: Before the Storm

Trudne relacje.

Square Enix opublikowało trwający blisko dziesięć minut materiał prezentujący fragmenty rozgrywki z Life is Strange: Before the Storm - prequela wydanej w 2015 roku epizodycznej przygodówki.

Pokazane w filmie ujęcia pochodzą z pierwszego odcinka gry, który zadebiutuje 31 sierpnia na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Chloe nie darzy Davida sympatią

Uwaga na spoilery!

Akcja nagrania toczy się w mieszkaniu Chloe - głównej bohaterki powstającej produkcji. Dziewczyna między innymi pomaga swojemu ojczymowi - znanemu z poprzedniej części Davidowi - w naprawie auta. Relacje między obiema postaciami są napięte.

Zabawa sprowadza się zaś do eksploracji otoczenia oraz wchodzenia w interakcje z różnymi obiektami. W materiale nie zabrakło rozmów, podczas których gracz podejmuje decyzje związane z zachowaniem podopiecznej w danej sytuacji.

Zobacz też: Life is Strange: Before the Storm - Poradnik, Solucja

W przeciwieństwie do poprzedniej części, za tytuł nie odpowiada jednak studio Dontnod Entertainment, a Deck Nine. Deweloperzy przygotowują w sumie trzy epizody oraz dodatkowy odcinek, zarezerwowany dla posiadaczy wydania Deluxe Edition.

Zobacz na YouTube

Fabuła gry skoncentruje się na buntowniczym charakterze głównej bohaterki, a także na jej relacjach z Rachel Amber, o której zaginięciu opowiadało oryginalne Life is Strange.

Głos Chloe nie podłoży jednak znana z pierwowzoru Ashly Burch. W trakcie nagrań aktorka brała udział w strajku, ale pomogła w pisaniu dialogów.

Read this next