Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rocket League trafi w przyszłym tygodniu na Xbox One

Ze specjalnymi autami.

Sieciowa gra motoryzacyjno-piłkarska - Rocket League - ukaże się na Xbox One już w przyszłym tygodniu. Datę premiery zaplanowano na 17 lutego.

Dopalacz w stylu Sunset Overdrive

Już w dniu debiutu bez dodatkowych opłat otrzymamy trzy pakiety DLC, przekładające się na sześć kolejnych samochodów oraz mnóstwo naklejek, malowań i innych gadżetów.

Co więcej, dla Xbox One przygotowano jeszcze dwa nowe auta: Armadillo wzorowany na cyklu Gears of War oraz HogSticker, bazujący na Warthogach z serii Halo. Do tego efekty korzystania z dopalacza przywodzące na myśl Sunset Overdrive.

Zobacz: Rocket League - poradnik i najlepsze porady

Rocket League to niezależna rewelacja ubiegłego roku i produkcja, która w niecałe pół roku wypracowała 50 milionów dolarów przychodów.

Imponujący wynik osiągnięto pomimo początkowego rozprowadzania produkcji za darmo, w ramach oferty dla abonentów usługi PlayStation Plus na PS4. Tytuł trafił także na PC.

Założenia gry są proste. Dwa zespoły - składające się z jednego, dwóch, trzech lub czterech zawodników - mają pięć minut na zdobycie jak największej liczby bramek. Każdy z pojazdów wyposażony jest w dopalacz zwiększający przyspieszenie oraz możliwość skakania.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze