Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rock Band 4 nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa

W planach dodatek i nie tylko.

Pomimo słabej premiery ze sprzedażą poniżej oczekiwań, Rock Band 4 będzie nadal wspierane. Wczoraj zapowiedziano „duży, duży” dodatek do gry.

Plany, plany...

Jak ujawniło na Twitterze odpowiedzialne za prace studio Hartmonix, rozszerzenie zadebiutuje we wrześniu. Na więcej detali musimy poczekać do targów E3 w czerwcu.

Podczas panelu dyskusyjnego na imprezie PAX East w ten weekend poznaliśmy także plany na inne usprawnienia dla Rock Band 4, wydanego w ubiegłym roku.

W czerwcu doczekamy się trybu treningowego, a we wrześniu deweloperzy usprawnią listę piosenek, z opcją filtrowania, ukrywania i oceniania utworów.

Ważniejsze będzie jednak wprowadzenie oczekiwanych przez graczy zmagań wieloosobowych w sieci, choć na multiplayer poczekamy do tegorocznego okresu świątecznego.

Do tego wsparcie dla podwójnej stopy, w maju, oraz - w tym samym miesiącu - postacie z Battleborn, z jakiegoś powodu.

Latem zakończy się „pierwszy rozdział” w historii Rock Band 4, podkreślony słabą sprzedażą, porażką konwersji PC czy roszadami na stanowisku wydawcy tytułu.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rock Band 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze