Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mad Catz - producent akcesoriów do gier współwydawcą Rock Band 4

Nowe gitary i perkusje.

Mad Catz - firma zajmująca się produkcją akcesoriów dla graczy - została współwydawcą rytmicznej gry zręcznościowej Rock Band 4 na PlayStation 4 i Xbox One.

Amerykański producent kontrolerów i dodatkowego sprzętu już w przeszłości budował plastikowe gitary i inne instrumenty, służąc jako dystrybutor i współwydawca Rock Band 3, wraz z Electronic Arts.

Teraz rola Mad Catz będzie jeszcze większa - firma zajmie się globalną sprzedażą pudełkową, promocją, dystrybucją i zestawami zawierającymi grę i instrumenty. Twórcy tytułu - studio Harmonix - będą odpowiadać za tworzenie zawartości i sprzedaż cyfrową.

Deweloperzy zamierzają przygotować wsparcie także dla kontrolerów z poprzednich odsłon serii, ale dla Rock Band 4 planowana jest już nowa linia produktów, obejmująca gitarę, bas, perkusję i mikrofon (poniżej).

Produkcję ogłoszono miesiąc temu. Premiera jeszcze w tym roku. Studio zajęło się elementami, które wcześniej traktowano nieco po macoszemu. Większe znaczenie otrzyma między innymi współpraca pomiędzy członkami zespołu w przypadku zabawy w grupie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze