Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Piosenki twórców EVE Online pojawią się w Rock Band 4

Za darmo.

Twórcy sieciowego EVE Online ze studia CCP to nie tylko deweloperzy, ale też muzycy. Wkrótce piosenki nagrane przez działający w ramach firmy zespół trafią do Rock Band 4.

Dwa z sześciu utworów - „Killing is Just Means” i „Wrecking Machine” - pojawią się w grze Harmonix w czerwcu, choć nie wiadomo, kiedy dokładnie. Gracze pobiorą je za darmo.

W ten nietypowy sposób CCP chce uczcić swoje dwudzieste urodziny - firmę założono w czerwcu 1997 roku. Wszystkie piosenki dostępne są - za darmo - w portalu Soundcloud.

Zespół o nazwie Permaband sformowano w 2009 roku. W skład grupy wchodzi czterech pracowników studia, którzy wśród graczy znani są pod pseudonimami AmarV, Guard, Nova i Arkanon.

Deweloperzy ograniczają się głównie do występów podczas kolejnych edycji EVE FanFest - wydarzenia skierowanego do fanów EVE Online. Nakręcili także teledyski, które można obejrzeć w serwisie YouTube.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze