Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - Jokohama, Edo: jak wrócić, Świadectwo duszy

Powrót do wcześniejszych wydarzeń w grze.

W miarę rozwoju fabuły w grze Rise of the Ronin nasza postać opuści okolice Jokohamy, aby udać się do innych ważnych miejscowości w Japonii. W grze istnieje jednak metoda na „powrót do przeszłości” z pomocą tak zwanego Świadectwa Duszy. Na tej stronie wyjaśniamy, jak działa mechanika.

Świadectwo duszy to bardzo przydatne narzędzie, które odblokowujemy po dotarciu do obszaru Edo. Księga znajduje się w ruinach świątyni Saihoji, do której zaprowadza nas Ryoma wkrótce po postawieniu stopy na nowej ziemi. Menu Świadectwa pozwoli nam ponownie obejrzeć przerywniki filmowe, a także wykonać misje główne, poboczne lub całkowicie powrócić do wcześniej odwiedzonych obszarów.

W przypadku wybrania pojedynczej misji do powtórzenia zostaniemy po jej wykonaniu automatycznie cofnięci do menu Świadectwa. Jeśli natomiast przenosimy się całkowicie do innego obszaru, to powrócić do „swoich czasów” możemy poprzez nasz dom, wybierając stosowną opcję w menu.

Co ciekawe, jeśli w trakcie powtarzania misji dokonamy innych wyborów, niż podjęliśmy podczas przechodzenia gry za pierwszym razem, to możemy zdecydować, aby nasz nowy wybór miał odzwierciedlenie w późniejszych wydarzeniach. W ten sposób możemy sprawdzać konsekwencje różnych decyzji bez konieczności zaczynania gry całkowicie od nowa.

Następne: Rise of the Ronin - punkty siły, zręczności, intelektu, uroku: jak zdobyć

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - polska wersja językowa, czy jest spolszczenie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze