Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reżyser God of War 2 powraca do pracy w studiu Sony Santa Monica

Po sześciu latach przerwy.

Po sześciu latach rozłąki, reżyser God of War 2 - Cory Barlog - powrócił do pracy w kalifornijskim studiu Sony Santa Monica.

To nie jest Cory Barlog

Deweloper przez ostatnie lata był cały czas związany z branżą gier i odpowiadał m.in. za scenariusz God of War 3 i Ghost of Sparta na PSP, a także za przerywniki filmowe w najnowszym Tomb Raider. Ze studiem Avalanche współpracował ostatnio przy Mad Max.

Ten ostatni projekt pozwolił Barlogowi zbliżyć się do twórcy serii, co miało na niego spory wpływ.

„Udoskonalenie mojego warsztatu zajęło kilka lat współpracy z Georgem Millerem” - przyznał na łamach oficjalnego blogu PlayStation. „Przez te laty współpracy nauczyłem się więcej, niż gdybym zdobył 10 tytułów naukowych. No i miałem okazję zasiąść za kółkiem nowego samochodu Maxa!”

Niestety, nowy-stary pracownik Sony Santa Monica nie chce zdradzić, czym obecnie zajmuje się studio.

„Niestety, nie mogę powiedzieć. Ale mogę zdradzić, że jest to coś wielkiego, w zgodzie ze standardami, do których przyzwyczajeni są fani SMS” - dodał.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze