Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Silent Hill 2 i inne nowe gry z serii możemy zobaczyć w ciągu kilku dni

Sugeruje leaker.

Znany leaker utrzymuje, że widział trailery nowych gier z serii Silent Hill, które mają zostać zaprezentowane szerokiej publiczności już niedługo, być może nawet przed końcem maja. Mowa o remake'u Silent Hill 2 oraz odsłonach o podtytułach Ascension i Townfall. | PLOTKA

Wspomnianym leakerem jest DuskGolem (znany też jako AestheticGamer), który w przeszłości już nieraz był źródłem sprawdzonych przecieków na temat znanych horrorów. Informator napisał na Discordzie, że widział już zwiastuny trzech gier z serii Silent Hill. Screeny rozmowy można znaleźć na Imgurze.

Zdaniem DuskGolema, twórcy Silent Hill 2 Remake obrali rewelacyjny kierunek artystyczny, Townfall wygląda bardzo interesująco, a Ascension prezentuje wysoki poziom graficzny. Trailery, które rzekomo widział, mają zostać upublicznione „naprawdę niedługo”, prawdopodobnie jeszcze w maju lub przed Summer Game Fest planowanym na 8 czerwca.

DuskGolem thinks we'll have new Silent Hill trailers soon, claims to have seen them.
by u/dvrsd in GamingLeaksAndRumours

W zeszłym roku Konami zapowiedziało kilka projektów związanych z marką Silent Hill. Najgłośniejszym jest remake drugiej odsłony serii, nad którym pracuje polskie studio Bloober Team, choć pozostałe tytuły również zapowiadają się intrygująco. Silent Hill Townfall tworzone przez zespół No Code doczekało się jedynie krótkiego, ale klimatycznego teasera przywodzącego na myśl słynne P.T. czy pierwsze zwiastuny Death Stranding, natomiast Silent Hill Ascension ma być „interaktywnym doświadczeniem streamingowym”.

Mimo że od zapowiedzi minęło stosunkowo sporo czasu, Konami nadal nie zaprezentowało szerzej rozgrywki ani nie zdradziło zbyt wielu szczegółów nadchodzących produkcji. Warto też wspomnieć, że w przecieku nie ma mowy o jeszcze jednym intrygującym projekcie - Silent Hill f z akcją osadzoną w Japonii lat 60. XX wieku i scenariuszem napisanym przez Ryukishi07. Nie wiadomo też, co z pojawiającymi się we wcześniejszych przeciekach Silent Hill: The Short Message i Sakura.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Silent Hill 2 Remake

Video Game

Oczekiwanie na obraz okładki

Silent Hill: Ascension

Video Game

See 1 more

Silent Hill: Townfall

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze