Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Prince of Persia niemal potwierdzony

Gra ujawniona przez sklep, znany dziennikarz komentuje.

Bliżej nieokreślony Remake Prince of Persia najprawdopodobniej powstaje i zadebiutuje w listopadzie - wynika z nieoficjalnych informacji.

Gra w wersji na PS4 i Nintendo Switch pojawiła się na stronie internetowej gwatemalskiego sklepu MAX. Ten fakt nie byłby wiarygodnym źródłem informacji, gdyby sprawy nie skomentował Jason Schreier. Wypowiedzi byłego dziennikarza Kotaku i aktualnego redaktora Bloomberg są bardzo sugestywne.

Zrzuty ekranu ze strony sklepu

„Sprzedawcy detaliczni zdecydowanie uwielbiają ujawniać niespodzianki-zapowiedzi Ubisoftu” - czytamy na Twitterze Schreiera. To jednak nie wszystko, są też inne komentarze.

Na wpis użytkownika Twittera o treści „Nie wierzę w to” dziennikarz odpowiedział „Ten tweet szybko się zestarzeje, lol”. Inny internauta napisał „Jesteś zazdrosny, że nie ty ujawniłeś grę, prawda?”, na co Schreier odparł „Daj spokój, wiesz dobrze, że jakbym chciał to ujawnić, zrobiłbym to wiele miesięcy temu”.

Nie wiadomo, czym może być rzekomy remake. Odświeżoną wersją Piasków Czasu z 2003 roku?

Jest jeszcze poniższy dialog z użytkownikami Twittera:

Użytkownik 1: Wszyscy wiemy, że Ubisoft robi to specjalnie
Jason Schreier: Nie sądzę
Użytkownik 2: Więc są po prostu bardzo, bardzo kiepscy w utrzymywaniu informacji w sekrecie. Jaka jest alternatywa?
Jason Schreier: Utrzymywanie sekretów, które znają tysiące ludzi, jest naprawdę trudne. Nie wspominam nawet o koordynowaniu preorderów i ogłoszeń w dziesiątkach krajów

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze