Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rajdowy Dirt 3 przenosi się na Steam, z DLC za darmo

Ale bez zapisów.

Gra rajdowa Dirt 3 została przeniesiona z Games For Windows Live na Steam. Co więcej, wszyscy gracze rejestrujący swoją kopię otrzymują darmową aktualizację do wersji Complete Edition.

„Jako podziękowanie za cierpliwość w ubiegłym roku, wszyscy posiadacze Dirt 3 dostaną bez dodatkowych opłat odsłonę Complete Edition, zawierającą wszystkie wydane DLC” - napisano na stronie produktu.

Tytuł do 8 kwietnia kosztuje 22,39 euro (ok. 91 zł). Posiadacze wersji pudełkowych mogą wykorzystać swój klucz do rejestracji gry na Steamie. Jeśli mamy już edycję cyfrową, Complete Edition powinno pojawić się w naszej bibliotece automatycznie.

Zła wiadomość jest taka, że niemożliwe jest przeniesienie postępów z Games For Windows Live, ze względu na „różnice w obu wersjach”. „Przepraszamy, ale nie dało się tego uniknąć”- zapewnia Codemasters.

Zadbano o wsparcie dla komputerów Mac oraz o dodatki na Steamie - kolekcjonerskie karty, listy wyników, osiągnięcia czy zapisy „w chmurze”.

Rezygnację z Games For Windows Live na rzecz Steama ogłaszano w przypadku Dirt 3 już w listopadzie ubiegłego roku.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze