Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Extraction - cel: polowanie, elitarny cel

Jak upolować elitarnego kosmitę.

W Rainbow Six Extraction mamy różne cele do realizowania podczas misji. Trzy cele są zawsze dobierane losowo przed meczem. Jednym z nich jest zadanie polegające na zabiciu silnego przeciwnika.

Zanim jednak znajdziemy elitarnego wroga, należy wykonać pewne czynności wstępne. Tu tłumaczymy, o co chodzi w polowaniu.Znajdź sojuszników elity

Jak zawsze, nie jesteście nakierowywani na cel misji. W tym wypadku musicie na początku znaleźć trzech sojuszników elitarnego celu i ich wyeliminować. Zostaną oni oznaczeni ikonami (1), gdy znajdziecie się w ich pobliżu.

Pierwsze trzy cele nie są silniejsze od innych wrogów. Wystarczy po prostu, że zlikwidujecie tych kosmitów, by przejść do następnego etapu, czyli właściwego, głównego przeciwnika do wyeliminowania.


Elitarny cel

Kiedy pokonacie trzech sojuszników, na mapie pojawi się elitarny cel. Nie musicie go szukać, bo sam zmierza w waszym kierunku.

Elita (2) to silniejsza wersja jednego z typów zwykłych kosmitów. Ma po prostu zazwyczaj więcej punktów zdrowia i zadaje nieco więcej obrażeń.

Cała drużyna powinna skupić się na atakowaniu elitarnego celu, by jak najszybciej go zlikwidować. Jeśli przy okazji atakują was zwykli kosmici, najlepiej oddelegować do ich zwalczania jednego z członków zespołu.

Gdy elita padnie, cel zostanie zrealizowany.

Następnie: Rainbow Six Extraction - cel: ratunek, uwolnij obiekt

Spis treści: Rainbow Six Extraction - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Rainbow Six Extraction - cel: triangulacja, stacje sejsmiczne

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze