Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pudełkowy Wiedźmin 3 next-gen z oficjalną datą premiery

Aktualizacja: wydanie będzie bez fizycznych gadżetów.

Aktualizacja (30.01): CD Projekt dementuje wieści, że w pudełkowej wersji next-genowego Wiedźmina 3 znajdą się fizyczne dodatki. W rzeczywistości w pudełku będzie tylko płyta.


Oryginalna wiadomość: CD Projekt Red potwierdziło datę premiery pudełkowego wydania Wiedźmina 3 na next-geny. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nowa edycja trafi do sprzedaży 26 stycznia.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego komunikatu polskiego studia, fizyczne wydanie Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S zakupimy jeszcze w tym miesiącu. Prócz samego terminu nie ujawniono wielu szczegółów, jeśli jednak sprawdzą się niedawne doniesienia, to w zestawie za 159,90 złotych znajdziemy kilka fizycznych gadżetów wraz z wszystkimi dodatkami do gry.

Pudełkowa edycja #TheWitcher3NextGen nadchodzi do waszych lokalnych sklepów! Wiedźmin 3: Dziki Gon - Kompletna Edycja dla PlayStation 5 i Xbox Series X trafi na półki sklepowe na całym świecie już od 26 stycznia!” - czytamy w komunikacie studia.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się również, że odświeżone wydanie gry doczeka się kolejnych usprawnień. „Po cichu pracowaliśmy nad aktualizacją dla Wiedźmin 3 next-gen i wygląda na to, że jesteśmy w końcowej fazie. Nie powinno upłynąć dużo czasu, zanim się pojawi. Podzielimy się informacjami, gdy tylko będziemy mogli! W międzyczasie, naprawdę doceniamy waszą cierpliwość!” - napisał na Twitterze Marcin Momot, w CD Projekt Red odpowiedzialny za kontakt ze społecznością.

Przypomnijmy, że next-genowa edycja Wiedźmina 3 zadebiutowała na PC i konsolach PS5 oraz Xbox Series X/S 14 grudnia zeszłego roku. Odświeżone wydanie zebrało mieszane oceny, okazało się bowiem, że znacznie obniżyło wydajność gry na komputerach osobistych. Nie zmienia to jednak faktu, że aktualizacja wzbogaciła grę o masę nowej zawartości oraz usprawnień graficznych.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Witcher 3: Complete Edition

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze