Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Next-genowy Wiedźmin 3 dostanie wydanie pudełkowe z fizycznymi gadżetami

Aktualizacja: nie będzie fizycznych gadżetów.

Aktualizacja (30.01): CD Projekt dementuje wieści, że w pudełkowej wersji next-genowego Wiedźmina 3 znajdą się fizyczne dodatki. W rzeczywistości w pudełku będzie tylko płyta.


Aktualizacja (05.01): CD Projekt potwierdził istnienie zestawu ujawnionego w sklepie Ultima. Jak wyjaśniono, otrzymamy wydania PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S, a premiera planowana jest na „koniec stycznia”.

„W pudełku znajdzie się płyta z podstawową wersją gry, a także dodatkami Serca z kamienia oraz Krew i wino. Dodatkowo w skład zestawu wejdą wszystkie oficjalne DLC i ulepszenia wydane na przestrzeni ostatnich siedmiu lat” - wyjaśnia Radek Grabowski, global PR director polskiego studia, w oświadczeniu dla Eurogamer.pl.

„Wersja na urządzenia najnowszej generacji zawiera szereg usprawnień graficznych i technicznych, m.in. ray tracing w czasie rzeczywistym, szybsze czasy ładowania, zintegrowany szeroki wybór modów stworzonych przez społeczność i wiele innych. W pudełku znajdzie się wyłącznie wspomniana płyta” - dodał, co może sugerować, że wymienione w sklepie Ultima gadżety - jak naklejki i mapa - są inicjatywą sprzedawcy.

„Zarówno cena detaliczna, jak i dokładny termin dostępności gry zależeć będą ostatecznie od lokalnych sprzedawców na konkretnych terytoriach” - dodał Grabowski.


Oryginalna wiadomość (04.01): Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na next-geny otrzyma wydanie pudełkowe z fizycznymi gadżetami. Internetowy sklep Ultima.pl potwierdził, że Kompletna Edycja tytułu trafi do sprzedaży już 26 stycznia.

Jeszcze w tym miesiącu zakupimy fizyczne wydanie odświeżonego Wiedźmina 3. Co ciekawe, potwierdzenie fizycznej dystrybucji otrzymaliśmy od internetowego sklepu Ultima.pl, który najwyraźniej przedwcześnie ujawnił ofertę przygotowaną przez studio CD Projekt Red.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Kompletna Edycja trafi do sprzedaży 26 stycznia i będzie kosztować 159,90 złotych. W zestawie z grą znajdziemy także:

  • rozszerzenia Serce z Kamienia oraz Krew i Wino wraz z pomniejszymi DLC;
  • naklejki;
  • mapę;
  • kompendium wiedzy o świecie Wiedźmina.

CD Projekt Red nie potwierdziło jeszcze informacji opublikowanych w sklepie. Oficjalny komunikat pozostaje zapewne kwestią czasu.

W ramach przypomnienia, next-genowa edycja Wiedźmina 3 zadebiutowała na PC i konsolach PS5 oraz Xbox Series X/S 14 grudnia i spotkała się z mieszanym odbiorem. Łatka znacząco wpłynęła na wydajność tytułu, zwłaszcza na komputerach osobistych, przez co wielu graczy decydowało się na przywróceniu stanu gry sprzed aktualizacji. CD Projekt Red wciąż pracuje nad naprawieniem błędów.

Pomijając jednak wykonanie techniczne, do gry trafiło sporo nowej zawartości oraz graficznych usprawnień. Rozgrywkę wzbogacono o zestaw użytecznych funkcji, nowe elementy ekwipunku oraz nawet całkowicie nowe zadanie poboczne.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Witcher 3: Complete Edition

Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze