Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychologiczny thriller Montague's Mount ukaże się 9 października

Ze wsparciem dla Oculus Rift.

Jednoosobowe studio PolyPusher ogłosiło, że psychologiczny thriller Montague's Mount ukaże się 9 października, tylko na PC.

Wersja cyfrowa gry będzie dostępna na GOG, Get Games oraz GamersGate. Twórca planuje dostać się także na Steam - poprzez program Greenlight.

Montague's Mount koncentruje się na eksploracji tajemniczego, mrocznego świata. Już w dniu premiery tytuł będzie można sprawdzić także wraz z Oculus Rift.

- O Oculus Rift usłyszałem po raz pierwszy, gdy dopiero zaczynałem pracę nad Montague's Mount i od razu zdałem sobie sprawę, że to idealne rozwiązanie dla mojej gry, bazującej na napięciu i eksploracji - mówi autor projektu, Matt Clifton.

- Wsparłem Oculus na Kickstarterze i pracowałem nad integracją systemu gdy tylko otrzymałem zestaw deweloperski. Ten sprzęt otwiera nowe możliwości dla gier w stylu Montague's Mount.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze