Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS5 w pakiecie z grą - nadciąga pierwszy oficjalny zestaw?

Z Ratchet & Clank: Rift Apart.

  • Nadciąga pierwszy oficjalny zestaw PS5 z grą
  • Informacje ujawnił francuski sklep
  • Premiera - z Ratchet & Clank - podobno już w piątek

Francuski sklep internetowy ujawnił pierwszy popremierowy zestaw PS5 w pakiecie z grą. Jeśli informacje okażą się być prawdziwe, konsumenci będą mogli wkrótce kupić PlayStation 5 w zestawie z Ratchet & Clank: Rift Apart.

Jak informuje serwis Station of Play, bundle zadebiutuje w najbliższy piątek, 11 czerwca. Właśnie tego dnia ukaże się także sama gra akcji studia Insomniac Games, więc data wydaje się pasować idealnie.

Cena - za pakiet ze standardową konsolą, z napędem - wynosi rzekomo 569,99 euro, a więc około 2,5 tys. złotych. Nie jest obecnie jasne, czy zestaw ukaże się także poza Francją, choć jest to prawdopodobne.

Oszczędność nie wydaje się być zbyt duża, ponieważ rekomendowana cena detaliczna PlayStation 5 wynosi 499,99 euro na zachodzie Europy. Samo Ratchet & Clank: Rift Apart to wydatek rzędu 80 euro.

Wieści pochodzą z ubiegłego tygodnia, gdy wspomniany serwis Station of Play doszukał się informacji o zestawie w bazie danych francuskiej sieci sklepów Boulanger. Są nawet zdjęcia produktu, uwiarygodniające doniesienia.

Ten sam sklep w ubiegłym tygodniu pokazał na swoich stronach internetowych także inny oczekiwany produkt - konsolę Switch Pro, wycenioną na 399 euro.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze